top of page

Pompa Monovite me vaske pritese

Pompe me vaske e pershtatshme per transferimin e rrushit te plote, rrushit te shtrydhur apo bersive te fermentuara. E realizuar komplet ne celik inox AISI 304. Rrotori ne celik inox AISI 304 dhe statori ne gome speciale ushqimore.

TELEFONO

Tel: 00355 4 450 0766

DERGO EMAIL

ORARI 

E Hene- E Shtune: 08.30 - 16.00

bottom of page